Ana Sayfa
Duyurular
"yeni" Azami Süre İşlemleri ve Başvuru Duyurusu

"YENİ" Azami Süre İşlemleri ve Başvuru Duyurusu

20 Eylül 2018 tarihinde yapılan toplantıda Azami Süre Senato Esasları'nda güncelleme yapılmıştır. (Güncel Azami Süre Senato Esasları).

Buna göre:

1) Yeni Senato Esaları ile almadığı veya devamsız dersleri olan öğrenciler için derse yazılabilme imkanı doğmuştur. Bu öğrenciler, 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekteki dilekçeyi doldurarak birimlerine elden başvurmaları gerekmektedir. Onaylanan ders yazılmaları birimler tarafından ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. 
 
Başvurusu onaylanan öğrenciler aşağıda belirtilen katkı paylarını 2 iş günü içerisinde İş Bankası'na (şubelerden, ATM veya Internet bankacılığı yoluyla) yatırmaları gerekmektedir. Ekte katkı payı yatırma işlemleri için yol gösterici yardımcı doküman bulunmaktadır.   
 
Dönemlik Katkı Payları :
1. Öğretim Öğrencileri : 95 TL
2. Öğretim Öğrencileri : 385 TL
SAU Adapazarı MYO Öğrencileri 635 TL
 
 
2) Bir önceki EK SINAV başvurusunu kaçıran öğrenciler, 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekte verilen dilekçe ile birlikte birimlerine başvurabilirler. Onaylanan başvurular sınav tarihleri ile birlikte birimler tarafından ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.
 
Başvuru dilekçelerini öğrencilerimiz adamyo@sakarya.edu.tr adresine mail atabilirler.
 
EK SINAVLARA BAŞVURAN ÖĞRENCİLERİMİZ SINAVLARA KATILMAK İÇİN  HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEKLERDİR.
 
 
DOSYALAR: